Desenli Bant ile Telefon Kulaklığı Süsleme

Desenli Bant ile Telefon Kulaklığı Süsleme

Desenli bant ile telefon kulaklığı süsleme isteyen herkesin evde rahatlıkla uygulayabileceği bir kendin yap çalışmasıdır. Telefon kulaklığının sade görünümünden sıkıldıysanız evde bunu kendi zevkinize göre süsleyerek farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bugün size bahsedeceğimiz kolay kendin yap çalışması sayesinde özellikle beyaz renkli telefon kulaklıklarını daha şık bir hale getirebilirsiniz. Bu önerimizi değerlendirmek isteyenler için aşağıda desenli bant ile telefon kulaklığı süslemesi yapmak için gerekli olan malzemeler ve uygulamanın resimli anlatımı verilmiştir.

Desenli Bant ile Telefon Kulaklığı Süsleme

Desenli bant şık görünümü nedeni ile birçok kendin yap çalışmasında kullanılmaktadır. Kırtasiyeden alacağınız istediğiniz renk ve desendeki bir bant ile cam, plastik, teneke ve ahşap yüzeyleri çok kolay bir şekilde süsleyebilirsiniz. Bu tür uygulamalar sayesinde cam kavanoz ve teneke kutuların üzerine kendi zevkinize göre kaplamalar yaparak çok güzel dekor ürünleri tasarlayabilirsiniz. Aynı yöntemi telefon kulaklığı süslemek için de uygulayabilirsiniz. Kendinizin ya da sevdiklerinizin telefon kulaklığını yenilemek isterseniz tek yapmanız gereken kırtasiye ya da hobi malzemeleri satan yerlerden desenli bant temin etmek.

Gerekli Malzemeler

  • Telefon kulaklığı
  • İstediğiniz renkte desenli bant
  • Makas

Desenli Bant ile Telefon Kulaklığı Nasıl Süslenir?

Desenli bant ve makas hazır ise aşağıdaki adımları uygulayarak telefon kulaklığını kısa sürede istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

  • Uygulamanın yapımına başlamadan önce nasıl bir tasarım yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor.
  • Desenli bandı telefon kulaklığına ne uzunlukta ve hangi aralıklarda yapıştıracağınızı belirledikten sonra banttan makas yardımı ile parçalar kesin.
  • Kestiğiniz bu parçaları telefon kulaklığına verev olarak yapıştırarak istediğiniz yerleri kaplayın.
  • Kulaklığın tamamını bu şekilde kapladıktan sonra yeni telefon kulaklığını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kolay kendin yap çalışması sayesinde görünümünden sıkıldığınız telefon kulaklığını atmak yerine üzerine kaplama yaparak yenileyebilirsiniz. Bir süre sonra bu desenli bantları çıkararak yerlerine farklı renklerde desenli bant ile süsleme yapabilirsiniz. Daha şık bir süsleme yapmak isterseniz metalik renklerdeki desenli bantlardan kullanabilirsiniz. Evde bu uygulamayı yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırmak için aşağıda, desenli bant ile telefon kulaklığı süsleme resimli anlatım paylaşıyoruz. Çalışmayı yapacak olanlara kolay gelsin.Evde kolay bir şekilde telefon kabı süslemesi yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız, eva ile telefon kabı süsleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Telefon Kulaklığı Süsleme Resimli Anlatım
Telefon Kulaklığı Süsleme Resimli Anlatım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir