Eva ile Yıldızlı Telefon Kabı Süslemesi Yapımı
Kendin Yap

Eva ile Yıldızlı Telefon Kabı Süslemesi Yapımı

Eva ile yıldızlı telefon kabı süslemesi yapımı çok kolay bir kendin yap çalışması olduğu için siz de evde rahatlıkla yapabilirsiniz. Eskiyen ya da sade tasarımından hoşlanmadığınız telefon kabını eva kullanarak daha güzel ve şık bir hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda bahsedeceğimiz yöntemi şeffaf ve düz renkli tüm kaplarda uygulayabilirsiniz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için evde şık bir telefon kabı tasarlamak isterseniz uygulamanın detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Eva ile Yıldızlı Telefon Kabı Süslemesi Yapımı

Evde telefon süslemesi yapımı için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bu kaplar boyanarak ya da üzerleri çeşitli malzemeler ile süslenerek şık bir görünüme kavuşturulabilir. Evde kullanmadığınız oje varsa bunu telefon kabını boyamak için kullanabilirsiniz. İsterseniz boyamak yerine üzerine küçük boncuk veya parlak taşlarla da süsleme yapabilirsiniz. Desenli bant ile de kolay bir şekilde süsleme yapmak mümkündür. Daha kolay bir yöntem denemek isterseniz eva ile yıldızlı süsler yaparak bunlarla harika bir süsleme yapabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • Düz bir telefon kabı
  • İstediğiniz renklerde düz ya da simli eva
  • Kalem
  • Makas
  • Yapıştırıcı

Yıldızların hepsinin aynı boyutta olmasını isterseniz uygulama öncesinde biz kartona yıldız çizerek bunu kalıp olarak kullanabilirsiniz. Uygulamanın yapımında arkası yapışkanlı olan evalardan kullanırsanız ayrıca yapıştırıcıya gerek kalmadan yöntemi daha rahat uygulayabilirsiniz.

Eva ile Yıldızlı Telefon Kabı Süslemesi Nasıl Yapılır?

Uygulamanın yapımında aynı ya da farklı renklerde eva kullanabilirsiniz. Bu konudaki tercih size bağlı. Malzemeler hazır ise aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • İlk olarak yıldızları nasıl yerleştireceğinize karar vermeniz gerekiyor.
  • Sonraki aşamada evanın üzerine kalem ile yıldızları çizin.
  • Çizdiğiniz yıldızları makas ile dikkatli bir şekilde kesin.
  • Yıldız süslemeleri bu şekilde hazırladıktan sonra bunları kabın üzerine yapıştırarak uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu aşamalardan sonra yeni telefon kabı kullanıma hazırdır. İsterseniz eva ile yıldız yerine başka süslemeler de yapabilirsiniz. Bu yazımızda bahsettiğimiz kolay yöntemi uygulayarak harika tasarımlara imza atabilirsiniz. Evde bu uygulamayı denemek isteyenler için aşağıda eva ile yıldızlı telefon kabı süslemesi videolu anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Bu tarz kolay kendin yap çalışmaları ilgi alanınıza giriyorsa daha önce paylaştığımız eva ile telefon kabı süsleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: