Yılbaşı Nail Art Modelleri

Yılbaşı Nail Art

Yeni yıla bakımlı ve güzel tırnaklar ile girmek isteyenler için çok basit oje deseni modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri evde bulunan malzemeler ile ya da nail art setleri ile hazırlamak mümkündür. Hem kısa hem uzun tırnaklar için yılbaşı nail art modelleri ve bu modellerin yapılışları yazımızın devamında. Tırnaklarınızda harikalar yaratmak için siz de bu oje desenlerini uygulayabilirsiniz.

Yılbaşı Nail Art Modelleri

Yeni yıl için nail art modelleri, yeni yılı andıran sembollerden oluşmaktadır. Bu sembollerden olan noel baba, kardan adam, baston şeker ve yılbaşı ağacı süsü oje desenlerinin nasıl yapıldığını yazımızda paylaştık. Nail artları yapmadan önce tırnakların üzerine bir kat baz oje sürebilirsiniz. İsterseniz baz oje sürmeden direkt oje desenini hazırlayabilirsiniz.

Kardan Adam Nail Art

 

Kardan Adam Nail Art
Kardan Adam Nail Art

Kışın sembollerinden olan kardan adam yeni yıl oje desenleri arasında da yer almaktadır. Son derece kolay bir şekilde hazırlanan kardan adam oje desenini nail art noktalama kalemi, kurşun kalem ya da tel toka ile yapabilirsiniz. Kardan adamın başı ve gövdesi için iki adet büyük beyaz nokta yapın. Noktaları genişletmek için kenarlarından yuvarlak çizerek büyütün. Kardan adamın yüzü için siyah oje ile iki adet küçük nokta koyun. Burun kısmı için kırmızı nokta yapın. Şapka kısmı için kırmızı oje ile noktalarla şapka hazırlayabilirsiniz.

Yılbaşı Süsü Nail Art

"<yoastmark

Yılbaşı süsü nail art için istediğiniz her hangi bir renkte oje ile yuvarlak yapın. Yuvarlak yeni yıl ağacı süsünün asılma yerini başka renk bir oje ile hazırlayabilirsiniz. Evinizde ince nail art fırçaları yok ise her hangi bir ince fırça ile de süsün ipini yapabilirsiniz.

Noel Baba Nail Art

Noel Baba Nail Art
Noel Baba Nail Art

Şüphesiz ki yılbaşı denilince ilk akla gelen sembollerden birisi noel baba… Noel baba oje desenini hazırlamak için ilk olarak tırnak diplerinize ince fırça ile kırmızı oje sürün. Tırnaklarınızın yarısına yakın kırmızı oje ile boyayın. Kırmızı ojenin bitim yerine noktalama kalemi yardımı ile beyaz ojeli noktalar yerleştirin. Bir şerit halinde bu noktaları yapıp noel babanın şapkasını tamamlayın. Noel babanın sakalları için noktalama kalemi ile tırnak uçlarınıza rastgele noktalar yerleştirin. En son siyah oje ile iki adet göz ve pembe oje ile bir adet burun yapın.

Baston Şeker Nail Art

Baston Şeker Nail Art
Baston Şeker Nail Art

Yeni yıl şekerleri arasında yer alan baston şeker de yılbaşı nail artları arasında yer alıyor. Bu şekeri hazırlamak için ilk olarak beyaz oje ile aralıklı olarak baston şeklinde noktalama yapın. Boş kalan kısımlara ise kırmızı oje ile noktalama yaparak deseni tamamlayın.

Yeni yıl oje deseni modellerini tırnaklarınıza uyguladıktan sonra üzerine oje koruyucu sürebilirsiniz. Böylelikle hem desenlerin renkleri daha canlı görünecek hem de ojeler daha uzun süreli olacaktır. Yazımızı beğendiyseniz Bulut Nail Art modelini yapabilirsiniz. Ayrıca bizi Youtube kanalımızdan da takip edip, videolarımızı izlemeyi unutmayın.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir